Mokslininkai nustatė, kokie vyrai labiausiai traukia moteris


Studijos Kalifornijos Universitete parodė, kad pirmiausia moteris traukia tokie vyrai, kurie turi raumeningą kūną. Jie verčia jautis saugesnėmis, o mokslininkai sako, kad dažniausiai jie padaro sėkmingesnę karjerą.

Barzdočiai žavi daugelį moterų, nes kelių dienų barzdelė suteikia jiems seksualumo, dera su raumeningu kūnu ir rodo dominavimą.  Taip pat vyrai, dėvintys raudonos spalvos drabužius, turi daugiau galimybių pavergti moteriškosios lyties atstovių širdis. Ši spalva asocijuojasi su Romos Imperijos laikais ir rodo vyrų pasitikėjimą, bei aukštą statusą visuomenėje.

Vyrai, kurių veido bruožai yra asimetriški, moterims palieka gerą įspūdį, nes būtent toks veidelis siejamas su sveikata ir  mokėjimu prisitaikyti. Ryški žandikalio linija ypač žavi moteris, nes išraiškingo žandikalaulio turėtojams būdingas didelis testosterono kiekis organizme. Gerai žinoma, kad tokie vyrai aistringesni.

Taip pat buvo nustatyta, kad moteriškąją giminę traukia žemas balsas, šeimos statusas (jiems pasitikėjimo nekelia kelis kartus išsiskyrę vyrai), o tie, aplink kurių akių obuolius puikuojasi tamsus apvadas, moterims asocijuojasi su gyvybiškumu ir energija. Tai joms daro didesnį įspūdį, nei akių spalva.